Śląska Okręgowa Izba Architektów
Informacje SLOIA

Podziękowania i lista delegatów okręgowych 2022-2026

Szanowne Koleżanki i Koledzy!

 

Rada Śląskiej Okręgowej Izby Architektów RP serdecznie dziękuje za udział w zebraniach obwodowych, które odbyły się w listopadzie 2021 r. i styczniu 2022 r.

Bardzo cieszymy się, że po prawie 3 latach, pomimo trudności związanych z pandemią, udało się nam znowu spotkać i porozmawiać o naszej Izbie Architektów.

Cyfryzacja i informatyzacja naszej Izby są procesami nieuchronnymi w szczególnie wobec zagrożenia pandemią, jednak nic nie jest w stanie zastąpić bezpośrednich kontaktów międzyludzkich z ich energią i empatią.

 

Bardzo dziękujemy Koleżankom: Danucie Fredowicz, Anicie Langer, Kolegom: Mikoławi Machulikowi i Henrykowi Piątkowi za udział w Komisjach Obwodowych oraz sprawne i efektywne przeprowadzenie zebrań.

Również serdecznie dziękujemy Pani Dominice Szmelczyrz oraz Koleżance Agnieszce Wereszczyńskiej i Koledze Przemkowi Stawinodze za trud i wysiłek włożony w organizację zebrań.

 

Z przyjemnością informujemy, że w wyniku w pełni demokratycznych i tajnych wyborów przeprowadzonych zgodnie z Regulaminem organizacji i trybem przeprowadzenia zebrań obwodowych uchwalonych przez Zjazd IARP w dniu 21 czerwca 2021 roku, delegatami na Okręgowe Zjazdy Śląskiej Okręgowej Izby Architektów w kadencji 2022 – 2026 z poszczególnych obwodów zostały następujące Koleżanki i Koledzy:

 

Obwód I:

  1. Adamczyk Paulina
  2. Brandys Łukasz
  3. Juraszek Klaudia
  4. Kobiela Janusz
  5. Kosman Bartłomiej
  6. Kościelny Michał
  7. Pankiewicz Anna
  8. Stawinoga Przemysław
  9. Stojanowski Marek
  10. Then Piotr
  11. Zuber Maciej
  12. Zuber Marta

 

Obwód II:

  1. Buśko Piotr
  2. Franta Julian
  3. Franta Piotr
  4. Gradzik Renata
  5. Konopka Zygmunt
  6. Kściuczyk Adam
  7. Mercik Henryk
  8. Nawrot Grzegorz
  9. Płomecki Arkadiusz
  10. Średniawa Barbara
  11. Średniawa Piotr
  12. Wróbel Walenty

 

Obwód III:

  1. Kołodziejczyk Jarosław
  2. Kurzac Ilona
  3. Wereszczyńska Agnieszka
  4. Witkowski Marek
  5. Woszczyna Ewa
  6. Żołnowski Leszek

 

Obwód IV:

  1. Duda Andrzej
  2. Hnat Jerzy
  3. Kania Barbara
  4. Krawczyk Robert
  5. Krych Jacek
  6. Nawrot Michał
  7. Opania Szymon
  8. Rąbalski Mirosław
  9. Rudnicka-Kurzeja Małgorzata
  10. Sąsiadek Zbigniew
  11. Sowiński Roman
  12. Szewczyk Monika
  13. Tkocz Adam
  14. Ujma-Wąsowicz Katarzyna
  15. Wagner Tomasz
  16. Witeczek Jerzy
  17. Zubel Henryk

 

Obwód V:

  1. Fredowicz Danuta
  2. Furgalińska Katarzyna
  3. Grzybowski Andrzej
  4. Jałyński Teobald
  5. Knobloch-Bolechowska Jolanta
  6. Lipiński Rafał
  7. Machulik Mikołaj
  8. Piórecka-Karolak Monika
  9. Przybyłek Zbigniew
  10. Struski Henryk
  11. Tomanek Michał
  12. Wacławczyk Przemysław
  13. Zając Bożena

 

Obwód VI:

  1. Fudala Wojciech
  2. Grychowski Maciej
  3. Heine Aleksandra
  4. Kałużny Krzysztof
  5. Krajewski Aleksander
  6. Kryjak Edward
  7. Langer Anita
  8. Paleta Dieter
  9. Piątek Ewa
  10. Piątek Henryk
  11. Pilinkiewicz Małgorzata
  12. Podleski Wojciech
  13. Singer-Zemła Jolanta
  14. Skrzypczyk Adam
  15. Studniarek Tomasz
  16. Szymańska-Sułkowska Ewa

 

 

Wszystkim wybranym delegatom serdecznie gratulujemy!

 

Jednocześnie wyrażamy wspólną nadzieję i życzenie, że przyszła kadencja będzie wolna już od bieżących zagrożeń i umożliwi dalszą pracę na rzecz jakości naszej przestrzeni i ochrony wykonywania naszego zawodu.

Do zobaczenia na marcowym okręgowym zjeździe sprawozdawczo wyborczym, o terminie i trybie którego będziemy na bieżąco informować.

 

Z koleżeńskim pozdrowieniem

w imieniu Rady Śląskiej Okręgowej Izby Architektów RP

 

Piotr Średniawa, Architekt IARP

Przewodniczący Rady SLOIA RP

ODDZIAŁ KATOWICE → ODDZIAŁ BIELSKO → ODDZIAŁ CZĘSTOCHOWA →